Jeugd

Nemo

  • ster op de buik en op de rug

  • afduwen in pijl op de buik door de hoepel

  • bellen blazen onder water

  • 2 ringen opduiken onder water

  • in het water duiken, pijl maken en draaien op de rug

  • Door de benen zwemmen

  • inspringen in het diepe op de buik in pijl en 25m op de rug zwemmen

  • Maandag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Dinsdag: /

  • Woensdag: 13:00-13:45 (Palaestra)

  • Donderdag: /

  • Vrijdag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Zaterdag: 12:00-12:50 & 12:55-13:45 (Palaestra)

  • Zondag: /

Flamingo

  • 25m rugzwemmen met af en toe A-bew

  • ringen opduiken

  • inspringen en door benen zwemmen (ondiepe kant)

  • afduwen in pijl + blazen + eventueel benen Cr

  • Starten aanleren schoolslag → zwemmen met buis + eventueel zonder buis

  • wrikken op de rug

  • duiken in kniezit

  • Maandag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Dinsdag: 17:30-18:20 (Rooigem)

  • Woensdag: 13:00-13:45 (Palaestra)

  • Donderdag: 17:30-18:20 (Rooigem)

  • Vrijdag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Zaterdag: 12:00-12:50 & 12:55-13:50 (Palaestra)

  • Zondag: /

kikker

  • 50m rugzwemmen (Arm afslag)

  • 2 ringen in het grote ondiepe bad opduiken

  • inspringen en door de benen zwemmen (diepe bad) Hij/zij zwemt zelfstandig terug

  • 12,5m in pijl zwemmen ademen en blazen (op de buik)

  • schoolslag (eerst met de buis → later zonder) al dan niet met de ademhaling

  • wrikken op de rug

  • duiken van de kant

  • Maandag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Dinsdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Woensdag: 13:00-13:50 (Palaestra)

  • Donderdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Vrijdag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Zaterdag: 12:55-13:50 (Palaestra)

  • Zondag: /

Dolfijn

  • 100m rugslag met perfecte beenslag

  • 100m schoolslag met ademhaling

  • koprol maken

  • duiken in het water van startblok

  • door hoepels zwemmen in het ondiepe van groot bad in pijl benen crawl

  • watertrappelen

  • wrikken op de rug

  • Maandag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Dinsdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Woensdag: 13:00-13:50 (Palaestra)

  • Donderdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Vrijdag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Zaterdag: 12:55-13:50 (Palaestra)

  • Zondag: /

Orka

  • 200m rugslag + s-beweging en keerpunt

  • 200m schoolslag + versnelling + keerpunt

  • 200m crawl om de 3 slagen ademen en keerpunt

  • Duiken

  • Ringen opduiken in het diepe gedeelte

  • Zwemmen en gooien met de bal per 2

  • Wrikken op de rug

  • Benen dolfijn (4x kloppen + AH)

  • Maandag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Dinsdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Woensdag: 13:00-13:50 (Palaestra)

  • Donderdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Vrijdag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Zaterdag: 12:55-13:50 (Palaestra)

  • Zondag: /

Zeepaardje

  • 200m rugslag + keerpunt

  • 200m schoolslag + keerpunt

  • 400m crawl + keerpunt

  • 100m wissel

  • aanleren vlinderslag

  • duiken

  • 15m onder water zwemmen

  • blok opduiken en terug gaan leggen

  • Per 2 elkaar vervoeren in verschillende groepen

  • Eendenduik en redderssprong

  • 25m spring crawl

  • Maandag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Dinsdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Woensdag: 13:00-13:50 (Palaestra)

  • Donderdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Vrijdag: 17:30-18:15 (Strop)

  • Zaterdag: 12:00-12:55 (Palaestra)

  • Zondag: /

Zwaan

  • 200m rugslag + keerpunt

  • 200m schoolslag + keerpunt

  • 800m crawl + keerpunt

  • 200m wissel wisselen per 50m

  • 25m onder water zwemmen

  • pop opduiken en aan de kant leggen

  • vervoersgrepen oefenen

  • eendenduik en redderssprong

  • Slachtoffer uit het water halen

  • Maandag: 18:15-19:10 (Strop)

  • Dinsdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Woensdag: 13:00-13:50 (Palaestra)

  • Donderdag: 17:30-18:30 (Rooigem)

  • Vrijdag: 18:15-19:10(Strop)

  • Zaterdag: 12:00-12:55 (Palaestra)

  • Zondag: /

Kreeft

  • 200m rugslag + keerpunt

  • 200m schoolslag + keerpunt

  • 1500m crawl + keerpunt

  • 200m wissel wisselen per 50m

  • 25m onder water zwemmen

  • pop opduiken en aan de kant leggen

  • reddersprong en eendenduik

  • slachtoffer uit het waterhalen

  • reanimatie kennen

  • duikinitiatie

  • 50m sprint in alle stijlen

  • Maandag: 18:15-19:10 & 19:10-20:00 (Strop)

  • Dinsdag: /

  • Woensdag: /

  • Donderdag: /

  • Vrijdag: 18:15-19:10 & 19:10-20:00 (Strop)

  • Zaterdag: 12:00-12:55 (Palaestra)

  • Zondag: /